İzmir’de bir Benim Adım İzmir A.Ş markasıdır.
#Gastronomi

Mandala Alaçatı’da 5 Ünlü Şef Lezzet Saçtı

6 Temmuz 2023 Perşembe
#izmirde

Mandala Alaçatı'nın 23-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirdiği Food Garden etkinliği, ünlü şeflerin lezzetlerini misafirlere sunmalarına olanak tanıyan bir etkinlik oldu. Bu etkinlikte Mandala Alaçatı'nın 5 şefi Mustafa Aydın, Sinem Çapraz, Ali Ronay, Türev Uludağ, Cocktail Mafia ve Hazer Amani gibi ünlü şefler, misafirlerine Workshop'lar düzenleyerek misafirlerine lezzetli anlar yaşattılar.

Ünlü şefler Peru mutfağından, Yunan mutfağına kadar eşsiz mezeleri misafirlerine sunarken, sokak lezzetleri es geçilmedi.

Türev Şef, Ege otlarından yapılan özel lezzetleri sunarken diğer şefler ise kendi benzersiz lezzetlerini Alaçatı'da tanıttı.

Alaçatı’ya farklı konsept ile söyleyen Gökhan Kali; “Mandala Alaçatı ile bu tür şef ve gastronomi etkinliklerini daha sık düzenleyerek halkın da katılabileceği bir mekan oluşturmayı hedeflemekte olup bu sayede halk, şeflerle buluşacağı bir mekan yaratmayı aynı zamanda misafirlerine benzersiz lezzetleri deneyimleme imkanı sunmayı hedeflediğini söyledi”.

İzmir Mekan Rehberi’nin de sponsor olduğu Mandala Alaçatı’da lezzetler konuştu…

BENZER YAZILAR