İzmir’de bir Benim Adım İzmir A.Ş markasıdır.
#Gastronomi

URLA SAHNE’DE PASKALYA BAYRAMI İÇİN KEYİF DOLU BİR GÜN

8 Nisan 2023 Cumartesi
#izmirde

Doğa ve estetiğin bir arada olduğu Urla Sahne, baharla birlikte yeniden canlanan doğanın enerjisiyle Paskalya Bayramı’nı rengarenk yumurtalar, eğlenceli etkinlikler ve lezzet dolu bir menü ile kutlamaya hazırlanıyor.

Paskalya’yı hep beraber keyifle kutlamak için Urla Sahne; aileleri ve dostları lezzetli ve zengin bir brunch’da bir arada buluşturmayı arzu ediyor. Açık büfe olarak servis edilen brunch 6 istasyondan oluşuyor. Birbirinden farklı ekmek çeşitleri, muffin, pişi, boyoz ve Paskalya çöreği gibi lezzetli unlu mamul grubuna zengin reçel çeşitleri eşlik ediyor. Zeytinyağlılar, soğuk et ve peynir çeşitlerine alternatif olarak makarna ve barbekü köşesi gibi tatlar da brunch’ın keşfe açık menüsünün öne çıkanlarından.

Yetişkinler Paskalya’yı lezzet ve sohbetle dolu brunch ile kutlarken çocuklara da; ‘bubble show’, ‘maskot çizgi film karakterleri’, ‘yumurta boyama etkinliği’, ‘sihirbaz gösterisi’ ve gün boyu sürecek etkinlikler eşlik ediyor.

Çocukların hayal gücünü geliştireceği ve misafirlerin lezzetle buluşacağı bir Paskalya Bayramı için 9 Nisan ve 16 Nisan tarihlerinde Urla Sahne konuklarını heyecanla bekliyor.

BENZER YAZILAR